Nasza aktywność

Przemysł

Nasza aktywność

 Firma Saint-Gobain PAM, będąca światowym liderem branży kompleksowych rozwiązań systemów wodociągowych i kanalizacyjnych z rur z żeliwa sferoidalnego, projektuje, produkuje i sprzedaje szeroki zakres rozwiązań dla transportu wody i ścieków oraz przemysłu, a także specjalnych zastosowań. Każdego roku, Centrum Badań i Rozwoju składa ponad 50 wniosków o rejestrację produktów i innowacji procesowych we francuskim Krajowym Instytucie Własności Przemysłowej. Celem Saint-Gobain PAM jest oferowanie kompletnych rozwiązań systemów rur, zgodnych z nowymi oczekiwaniami jej klientów i najnowszymi osiągnięciami w branży wodno-kanalizacyjnej

Produkty Saint-Gobain PAM są niezawodne i łatwe w montażu

Saint-Gobain PAM oferuje rozwiązania spełniające wymagania sektorów:  gospodarki wodono - kanalizacyjnej,  utrzymania dróg  i budownictwa.
W ofercie znajduje się ponad 50 000 produktów, które są zgodne z wymaganiami norm międzynarodowych. W naszych katalogach znajdziecie Państwo elementy systemów wodociągowych i kanalizacyjnych, między innymi takie jak: rury żeliwne, kształtki, łączniki rurowo rurowe (łączniki rr), łączniki rurowo kołnierzowe (łączniki rk), przepustnice, włazy, wpusty deszczowe, wpusty krawężnikowe, pokrywy włazowe i odwodnienia liniowe. Ponadto produkujemy wstawki montażowe, zasuwy, zawory odpowietrzające, zawory regulacyjne i zawory pierścieniowo tłokowe.
Nasze produkty są odporne na wszelkie zagrożenia występujące podczas transportu, obsługii, montażu i pracy.

Kilka najważniejszych danych liczbowych:

  • Ponad 9000 pracowników,
  • 21 jednostek przemysłowych w 9 krajach,
  • W ponad 100 krajach jest prowadzona działalność gopodarcza, na 5 kontynentach,
  • Firma corocznie dostarcza średnio ponad 40 000 km rurociągów w ponad 120 krajach.
Caption: 
Saint-Gobain PAM

Zobacz także

Od powstania po dzień dzisiejszy, to co wyróżnia Saint-Gobain PAM, to zdolność do tworzenia produktów, które dbają o wodę i podnoszą jej jakość.